OBALY Z PLASTU

PREDAJ PLASTOVÝCH PALIET - PRENÁJOM - POOLING - ZABEZPEČENIE RECYKLÁCIE

Plastové palety sú výborným základom pre Vaše výrobky. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a kvalitou spracovania. V našej ponuke sú obaly vyrobené z prvotriedneho materiálu za pomoci vysokotlakového vstrekovania. Palety sú hygienicky testované preto sú vhodné aj do potravinárskeho priemyslu. Sú stabilné pri teplotách od -30°C do +40°C

CR-palety

CR palety sú riešením pre komplexné úlohy pri vysokom dennom zaťažení.

Polovičná paleta ' Europaleta ' Priemyselná paleta

D-palety

D plastové palety sú určené pre mnohonásobné využitie v nepotravinárskom priemysle. Presvedčia s vynikajúcimi výkonnostnými parametrami, veľkou rozmanitosťou využitia, možnosťou dodatočnej výbavy podľa aktuálnych a budúcich logistických požiadaviek.

Polovičná paleta ' Europaleta ' Priemyselná paleta

H-palety

Vhodné v  mäsovom priemysle. H plastové palety vykazujú medzinárodné štandardy - viac ako 20 rokov.

Polovičná paleta ' Europaleta ' Priemyselná paleta

CS-palety

Plastové palety rady CS sú vybavené takmer kompletne uzavretou hornou plochou. Táto paleta je určená hlavne pre automatické sklady, manipuláciu s vrecovaným tovarom ale samozrejme je vhodná aj pre inak balený tovar (Kartón atď...)

Europaleta ' Priemyselná paleta

TC-palety

Kompletne uzavreté TC plastové palety ponúkajú spoľahlivú ochranu pred znečistením alebo vstupom vody - natrvalo a aj pri najvyššej záťaži. Presvedčia vysokými nosnosťami, vysokou nárazovou a zlomovou pevnosťou ako aj solídnymi hrúbkami stien.

Europaleta ' Priemyselná paleta


Ak máte záujem o viac informácií ohľadne plastových obalov neváhajte nás kontaktovať